Naprawa i serwis Podkategoria: Naprawa i serwis

 • Naprawa i serwis komputerowy »

  NCTI- Sklep i serwis komputerowy w Wieliczce (w pobliżu Krakowa) zaprasza Klientów do odwiedzenia naszego biura i skorzystania z naszych propozycji. Serwis komputerowy Wieliczka - Komputery Kraków miło wita!
  Oferujemy Wam następujące usługi:
  - odzyskiwanie danych utraconych z noteboków i komputerów
  - usuwanie wirusów z noteboków i komputerów
  - instalację systemów operacyjnych i oprogramowania na laptopach i komputerach.
  Serwis komputerowy Wieliczka - Komputery Kraków zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Nasze usługi opracowujemy na najwyższym poziomie. Zatrudniamy wysokiej klasy profesjonalistów.
  Firma NCTI oferuje wszechstronną i najwyższej jakości obsługę serwisową, zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną. Świadczone przez nas usługi w zakresie wytwarzania i instalacji systemów komputerowych, sprzedaży i serwisu sprzętu komputerowego cechuje wysoka jakość. Dbamy o jak najszybsze rozwiązywanie wszelkich problemów technicznych tak, aby zagwarantować nabywcom nieprzerwaną i niezakłóconą pracę.
  Oferujemy zwyczajny i jasny system opłat. Płacisz tylko za to co naprawdę zostało zrobione, a nie za czas pracy naszego pracownika serwisu. Każda naprawa jest wyceniania indywidualnie po przeprowadzonej diagnostyce. Cenę serwisu ustalamy z góry dzięki temu znają Wy całkowity koszt przed rozpoczęciem naprawy.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Naprawa i serwis

Naprawa i serwis - nowa strona:

Adres: