Gry komputerowe Podkategoria: Gry komputerowe

 • Fajna gra »

  Pirate Storm jest to oryginalna i całkiem nowa gra online, w której gracz wciela się w osobę pirata. Do jej głównych zalet można zaliczyć na pewno atrakcyjną grafikę. Gracz może beztrosko podróżować po niebieskiej toni, odnajdować kosztownych skarbów czy niszczyć statki wrogów. Bawiąc się zarówno z innymi graczami jak i z komputerem, nigdy nie można narzekać na brak zabawy. Graj online teraz, a sam się przekonasz, że gra przez neta w pirackim świecie najlepszych łupieżców na świecie to wspaniała rozrywka.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gry strategiczne »

  Portal Gier Strategicznych. Biblioteka Gier. Strategie turowe i rts. Wojenne gry strategiczne, taktyczne i operacyjne. Liga, turnieje, mistrzostwa. Recenzje, poradniki i download gier strategicznych. Generale - dołącz do gildii!

  Data dodania: 06 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Forum Gier Strategicznych »

  Forum Gier Strategicznych. Biblioteka Gier. Strategie turowe i rts. Wojenne gry strategiczne, taktyczne i operacyjne. Liga, turnieje, mistrzostwa. Recenzje, poradniki i download gier strategicznych. Dyskusje na temat wojskowości i historii II wojny światowej. Generale - dołącz do gildii!

  Data dodania: 06 06 2009 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gry komputerowe

Gry komputerowe - nowa strona:

Adres: