Strony związane z hasłem 'projektowanie stron':

 • agencja interaktywna »

  Agencja interaktywna to firma wyspecjalizowana w tworzeniu oprogramowania dla internetu. Zatrudniani w niej profesjonaliści specjalizują się między innymi w projektowaniu stron internetowych, tworzeniu rozwiązań e-commerce w tym sklepów internetowych, wdrażaniu rozwiązań systemów zarządzania treścią, pozycjonowaniu oraz marketingu internetowym. Projektowanie serwisów internetowych to zaledwie wierzchołek góry lodowej. W dzisiejszych czasach nie wystarczy posiadać stronę, należy ją również dobrze wypozycjonować i wypromować. Bardzo dobrym do tego sposobem są kampanie internetowe. Można je przeprowadzić wykorzystując marketing wirusowy lub skorzystać z dobrodziejstw mediów społecznościowych przy użyciu social media marketingu.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Strony Internetowe »

  Firma Optimal od kilkunastu lat operuje w branży informatycznej obsługując wiele firm z rejonu Śląska Cieszyńskiego.
  Do oferty firmy zalicza się tworzenie aplikacji www, pozycjonowanie, prowadzenie kampanii Adwords, marketing internetowy.
  Optimal proponuje też usługi związane z zwykłą reklamą projektując bannery reklamowe, wizytówki, broszury itp. Od początku firma prowadzi sklepy stacjonarne ze sprzętem komputerowym, oraz sklep online.

  Najbardziej szybko rozwijającym się działem przedsiębiorstwa jest część związana z projektowaniem aplikacji www. W skład tej oferty wchodzą nie tylko zwykłe serwisy internetowe, ale i zaawansowane sklepy, oraz specjalne aplikacje tworzone pod szczególne wymagania klienta. Autorskie rozwiązania programistyczne zapewniają wysoką funkcjonalność, oraz bezpieczeństwo pisanych aplikacji.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • projektowanie stron Kielce »

  Czy wyobrażacie sobie nowoczesny marketing bez Globalnej sieci Internet? Oczywiście nie. Globalna sieć Internet stał się nieodłącznym częścią naszego istnienia. To teraz tam spędzamy zdecydowaną większość swobodnego czasu. To aktualnie w internetowej rzeczywistości nabywamy wiedzę, a dodatkowo wyrabiamy sobie zdanie na dany temat. Jeżeli już jesteś biznesmenem to koniecznie powinieneś posiadać stronę www, która cię zaprezentuje w godny sposób. Strona internetowa jest tak de facto twoją wizytówką. Sprawdź naszą ofertę na http:ideainteractive.pl

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »