Strony związane z hasłem 'strony':

 • Strony Internetowe »

  Firma Optimal od kilkunastu lat operuje w branży informatycznej obsługując wiele firm z rejonu Śląska Cieszyńskiego.
  Do oferty firmy zalicza się tworzenie aplikacji www, pozycjonowanie, prowadzenie kampanii Adwords, marketing internetowy.
  Optimal proponuje też usługi związane z zwykłą reklamą projektując bannery reklamowe, wizytówki, broszury itp. Od początku firma prowadzi sklepy stacjonarne ze sprzętem komputerowym, oraz sklep online.

  Najbardziej szybko rozwijającym się działem przedsiębiorstwa jest część związana z projektowaniem aplikacji www. W skład tej oferty wchodzą nie tylko zwykłe serwisy internetowe, ale i zaawansowane sklepy, oraz specjalne aplikacje tworzone pod szczególne wymagania klienta. Autorskie rozwiązania programistyczne zapewniają wysoką funkcjonalność, oraz bezpieczeństwo pisanych aplikacji.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron www Poznań »

  Sieć www jest silnym medium umożliwiającym pozyskanie klienta. Kadra Tense z Poznania jest w stanie maksymalnie spożytkować te możliwości. Poleca usługi pozycjonowanie stron internetowych. Przeprowadza również kampanię Google AdWords. Grupę Tense.pl określa precyzja, efektywność i elastyczność. Oferta adresowana jest do małych, średnich i dużych firm z całego kraju.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »